top of page

Chcete oslovit své zákazníky originálním způsobem? Máme pro Vás ideální řešení - nechte si vyrobit náramky s atypickým tvarem na zakázku! Potisk, vnitřní i vnější ražbu si můžete přizpůsobit jakkoliv - ať už preferujete hodinky, ovál, čtverec, ořez loga, hvězdu nebo korunu, my to dokážeme vyrobit. Tímto způsobem můžete poskytnout nejzajímavější prezentaci Vašeho designu a zaujmout zákazníky jako nikdy předtím. A co víc, tento produkt nejen zaujme vaše zákazníky, ale i pomůže vám stát se nezapomenutelným hráčem na trhu.

 

Náramky lze vyrobit v různých velikostech dle Vašich požadavků.

 

  • Minimální objednávka – 20 ks

  • Barevnost dle Pantone - vzorník zde

  • Šířka – 6 až 50 mm

  • Velikosti (nastavitelný obvod) – 65 mm až 260 mm

  • Materiál – zdravotně nezávadný 100% silikon bez příměsí.

  • Balení – 20/30/50/100 ks v PVC sáčku, jednotlivě, dárkově v kartonové nebo dřevěné krabičce, podkladovou kartu nebo individuálně na přání.

 

S dodacím termínem pouze 7-19 pracovních dnů dle množství a složitosti provedení, máte náramky k dispozici rychleji než si myslíte.

 

Silikonové náramky, nazývané také gumové náramky jsou populární reklamní předmět, kterým upoutáte nejenom Vaše klienty, ale mohou sloužit, jako vyjádření Vašeho názoru nebo myšlenky Vašeho projektu. Jsou vhodným doplňkem k ostatním reklamním předmětům jako podpora prodeje, marketingu, obdarování na eventu, dárkový a upomínkový předmět, či jako součást vlastního merche. Získejte konkurenční výhodu a oslovte své zákazníky stylovým doplňkem, který bude reprezentovat Váš projekt nebo značku.

Vaše poptávka:
Nahrát obrázek
Nahrát soubor

Lze nahrát max. 5 obrázky nebo 5 soubory zároveň

Tel: +420 607 476 644            E-mail: info@zakazkovadiilna.cz
bottom of page