top of page

Dárkové Předměty v Náhradném Plnění

Hledáte dárky pro Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Oslovte nás a vytvoříme Vám dárkové předměty na míru nebo dárkové balíčky. Umíme uspokojit většinu Vašich požadavků a vše jsme schopni zabezpečit i v náhradním plnění. 

Rfid a Identifikace v Náhradném Plnění

Ať už prodáváte identifikační média, provádíte montáž systémů nebo potřebujete ID pro svoje zaměstnance, lze u nás vše zakoupit v náhradním plnění.. Ceny se odvíjí od objemu Vaší objednávky.

Nákup - v Náhradním plnění

Reklamní Předměty v Náhradném Plnění

Co nabídnout Vašim partnerům nebo zákazníkům jako reklamní a dárkový předmět? Kontaktujte nás, najdeme spolu řešení a vytvoříme kreativní předměty pro Vaši firmu nebo event, festival, koncert. Vymyslíme předměty, které mají smysl a nejsou na jedno použití. Pro každého zákazníka nabízíme individuální servis, ceny které Vás zaujmou a vše jsme schopni zabezpečit v náhradním plnění.

Co  nabízíme firmám

Efektivní, praktické a zodpovědné řešení pro firmy, které mají více než 25 zaměstnanců a které nemohou splnit zákonnou povinnost přímo zaměstnávat osoby se zdravotním postižením a současně nechtějí platit povinný odvod do státního rozpočtu. Nákupem náhradního plnění, tedy produktů či služeb od dodavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením (tzv. „Chránění dílny”), zodpovědně vyřešíte svou zákonnou povinnost vůči státu a současně podpoříte existující pracovní místa postižených osob. 

Spojili jsme se s W4P s.r.o. - chráněná dílna a nabízíme firmám nákup veškerých produktů v režimu náhradního plnění.

Tel: +420 607 476 644            E-mail: info@zakazkovadilna.cz

bottom of page