top of page

Ukažte světu svou značku s našimi kreativními a masivními náramky! Můžeme Vám nabídnout náramky s potiskem, ražbou nebo kombinací obou metod, a to v různých šířkách a velikostech podle vašich přání. Díky našim větším šířkám až 50 mm, získáte více prostoru pro vaši kreativitu a více výrazného vzhledu, který zaujme Vaše zákazníky nebo fanoušky.

 

Náramky lze vyrobit v různých velikostech dle Vašich požadavků.

 

  • Minimální objednávka – 20 ks

  • Barevnost dle Pantone - vzorník zde

  • Šířka – 6 až 50 mm

  • Velikosti (nastavitelný obvod) – 65 mm až 260 mm

  • Materiál – zdravotně nezávadný 100% silikon bez příměsí.

  • Balení – 20/30/50/100 ks v PVC sáčku, jednotlivě, dárkově v kartonové nebo dřevěné krabičce, podkladovou kartu nebo individuálně na přání.

 

S dodacím termínem pouze 7-19 pracovních dnů dle množství a složitosti provedení, máte náramky k dispozici rychleji než si myslíte.

 

Silikonové náramky, nazývané také gumové náramky jsou populární reklamní předmět, kterým upoutáte nejenom Vaše klienty, ale mohou sloužit, jako vyjádření Vašeho názoru nebo myšlenky Vašeho projektu. Jsou vhodným doplňkem k ostatním reklamním předmětům jako podpora prodeje, marketingu, obdarování na eventu, dárkový a upomínkový předmět, či jako součást vlastního merche. Získejte konkurenční výhodu a oslovte své zákazníky stylovým doplňkem, který bude reprezentovat Váš projekt nebo značku.

Vaše poptávka:
Nahrát obrázek
Nahrát soubor

Lze nahrát max. 5 obrázky nebo 5 soubory zároveň

Tel: +420 607 476 644            E-mail: info@zakazkovadiilna.cz
bottom of page