top of page

Svět NFC čipů: čipy NTAG

Aktualizováno: 7. 6.

Úvod

Vítáme vás v dalším pokračování naší série o světě NFC čipů. Dnes se ponoříme do úžasného světa čipů NTAG, které představují revoluční řešení pro mnoho aplikací. NFC čipy NTAG nabízejí úžasné výhody a funkce, které mohou být přínosem pro váš projekt.


Co jsou čipy NTAG?


Logo NXP

Čipy NTAG, které vyrábí společnost NXP Semiconductors, jsou vysoce výkonné NFC čipy, které využívají frekvenci 13,56 MHz pro komunikaci. Tyto čipy jsou kompatibilní s různými NFC zařízeními a jsou navrženy tak, aby byly schopny pracovat s širokou škálou aplikací.


Hlavní typy čipů NTAG

  • NTAG 203: Základní model v řadě NTAG s vynikajícími funkcemi.

  • NTAG 210 a 212: Nabízí větší kapacitu paměti a jsou vhodné pro složitější aplikace.

  • NTAG 213, 215 a 216: Pokročilejší verze s větší pamětí a dalšími funkcemi.

  • NTAG 223/224 DNA a NTAG 223/224 DNA StatusDetect: Tyto čipy nabízejí pokročilé bezpečnostní funkce a možnosti detekce stavu.

  • NTAG 424 DNA a NTAG 424 DNA TagTamper: Vysoká kapacita paměti a pokročilé funkce pro zabezpečení.

  • NTAG 426Q DNA: Nabízí tichý režim a skrytou detekci.

  • NTAG 210µ (Micro): Menší verze s omezenými funkcemi.


Nejčastěji se můžete s čipem NTAG setkat v NFC nálepce, ale lze jej vyrobit v jakémkoliv formátu - nálepka, klíčenka, karta nebo duální karta.
Využití čipů NTAG


Logo NFC


Čipy NTAG se využívají v mnoha aplikacích, od platebních systémů přes systémy přístupu až po sledování. Díky své flexibilitě a výkonnosti jsou ideální pro jakoukoli aplikaci využívající NFC technologii.Závěr

Čipy NTAG od společnosti NXP představují průlom v technologii NFC. Nabízejí nejen vyšší kapacitu paměti a pokročilé funkce, ale také univerzální kompatibilitu s širokou škálou NFC zařízení. Ať už potřebujete jednoduché řešení pro bezkontaktní platby nebo pokročilý systém pro sledování a přístup, čipy NTAG jsou ideální volbou. Doufáme, že vám tento článek pomohl lépe pochopit svět NFC čipů a možnosti, které přináší. Pokud máte další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na další pokračování naší série o světě NFC čipů!

8 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación

Tel: +420 607 476 644            E-mail: info@zakazkovadilna.cz

bottom of page