top of page

Sport je jenom jeden

Silikonové náramky se staly populárním trendem v posledních letech, ale pro Český paralympijský tým mají mnohem hlubší význam. Tyto náramky nejsou jen módním doplňkem, ale také symbolem podpory a uznání pro handicapované děti zapojené do projektu Olympijský víceboj - Paralympijská výzva.


Tento projekt, který vstoupil do svého sedmého ročníku, má za cíl přivést více handicapovaných dětí do sportu a posílit povědomí o sportovních možnostech pro tyto děti.

Paralympijská výzva je iniciativa v rámci Sazka Olympijský víceboj, která se zaměřuje na školy se speciálním vzdělávacím programem. Cílem je nejen informovat o možnostech sportování, ale také propagovat zdravý životní styl a nasměrovat děti k lokálním sportovním klubům či svazům podle jejich postižení.


Důraz je kladen na sportovní pokrok a vývoj schopností jednotlivých studentů s ohledem na jejich postižení.


Díky těmto náramkům může Český paralympijský tým rozšířit povědomí o paralympijském hnutí a podpořit mladé talenty. Je to skvělý způsob, jak ukázat podporu a uznání těm, kteří se snaží překonávat své vlastní výzvy a dosáhnout svých sportovních snů s mottem #SPORTJEJENOMJEDEN.21 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加

Tel: +420 607 476 644            E-mail: info@zakazkovadilna.cz

bottom of page