top of page

Dokonalý způsob, jak reprezentovat Váš projekt nebo značku tím nejvyšším standardem kvality. Vaše grafiky, texty, loga a motivy jsou chráněny před oděrem a vnějšími vlivy, takže si můžete být jisti, že budou vaše náramky vypadat skvěle po celou dobu.

Ražba do náramků představuje nejkvalitnější provedení a navíc vyražený motiv lze vybarvit jakoukoliv barvou dle Pantone, která zaujme každého. Vaše unikátní náramky s aktraktivním vzhledem Vám vyrobíme již od 20 kusů.

 

  • Minimální objednávka – 20 ks

  • Barevnost dle Pantone - vzorník zde

  • Šířka – 6 až 50 mm

  • Velikosti (nastavitelný obvod) – 65 mm až 260 mm

  • Materiál – zdravotně nezávadný 100% silikon bez příměsí.

  • Balení – 20/30/50/100 ks v PVC sáčku, jednotlivě, dárkově v kartonové nebo dřevěné krabičce, podkladovou kartu nebo individuálně na přání.

 

S dodacím termínem pouze 7-19 pracovních dnů dle množství a složitosti provedení, máte náramky k dispozici rychleji než si myslíte.

 

Silikonové náramky, nazývané také gumové náramky jsou populární reklamní předmět, kterým upoutáte nejenom Vaše klienty, ale mohou sloužit, jako vyjádření Vašeho názoru nebo myšlenky Vašeho projektu. Jsou vhodným doplňkem k ostatním reklamním předmětům jako podpora prodeje, marketingu, obdarování na eventu, dárkový a upomínkový předmět, či jako součást vlastního merche. Získejte konkurenční výhodu a oslovte své zákazníky stylovým doplňkem, který bude reprezentovat Váš projekt nebo značku.

Vaše poptávka:
Nahrát obrázek
Nahrát soubor

Lze nahrát max. 5 obrázky nebo 5 soubory zároveň