top of page

Šňůrky, které jsou nejen praktické, ale také stylové a jedinečné. Naše šňůrky s vlastním potiskem na obou stranách jsou dostupné již od 100 ks.

 

Rozměr zkompletované šňůrky je 900x20mm. Šablonu pro přípravu grafiky Vám rádi na vyžádání zašleme.

 

A to nejlepší? Základní kovová karabina je již zahrnuta v ceně!

 

Můžete si vybrat z hladkého saténu nebo vroubkovaného materiálu, a to v barevnosti dle Pantone - vzorník si můžete zdarma stáhnout zde.

 

Díky naší vlastní sublimační tiskárně jsme schopni nabídnout vynikající ceny a kvalitu tisku s přesnou barevnou definicí a stálostí barev.

 

Ale to není vše! Můžete si také zvolit z naší široké nabídky příslušenství - karabiny, trojzubce, poutka na mobil a mnoho dalšího.

 

Naše šňůrky jsou skvělým reklamním a dárkovým předmětem, který potěší každého. Jsou ideální pro identifikaci účastníků konferencí, veletrhů, firemních akcí, nebo je můžete darovat svým zákazníkům. Klíče se šňůrkou s vaším logem budou neustále připomínat vaši firemní identitu.

 

A co víc? Pro ještě lepší identifikaci vám šňůrky dodáme i s obalem na kartu včetně potisknuté plastové nebo dřevěné karty.

 

Dodání? To je otázkou 7-10 pracovních dní s možností expresního tisku. Nečekejte a objednejte si své vlastní šňůrky ještě dnes!

 

Barevnost dle Pantone - vzorník si můžete zdarma stáhnout zde.

Vaše poptávka:
Nahrát obrázek
Nahrát soubor

Lze nahrát max. 5 obrázky nebo 5 soubory zároveň

Tel: +420 607 476 644            E-mail: info@zakazkovadiilna.cz
bottom of page