top of page

Rekordní dodávka klíčenek na krk

V naší Zakázkové Dílně jsme zvyklí na různé výzvy, ale to, co nás potkalo nedávno, bylo opravdu něco výjimečného. Zákazník nás oslovil s naléhavou poptávkou na 1000 kusů reklamních klíčenek na krk (lanyardů). A čas? Ten nebyl naším přítelem.Jak probíhala objednávka?


Objednávka přišla v pondělí 20. května v 10 hodin dopoledne. Přijímáme zakázku na klíčenky pro významnou akci - Světový pohár horských kol v Novém městě na Moravě. Čas do zahájení akce se rychle krátí a my víme, že musíme jednat bleskurychle.V naší dílně to začalo vřít. Materiály, design, tisk, kompletace - každý krok musel být proveden bezchybně a rychle. Naše zkušenosti a precizní týmová práce se ukázaly být klíčovými. Ve středu odpoledne, tedy o 2 dny později, bylo všech 1000 klíčenek připraveno k expedici.


Dobrá zpráva - expedujeme!


Ve středu 23. května vezeme zakázku na depo GLS. Díky skvělé spolupráci s dopravcem byly klíčenky již následující den, ve čtvrtek 24. května, doručeny přímo do sídla našeho zákazníka. V pátek 25. května ráno, kdy akce začínala, byly klíčenky připravené k rozdávání účastníkům a návštěvníkům.Zákazník nám poslal rovnou 2 emaily, které vyjadřují jeho spokojenost:


Dobrý den,

 

Jste boží!!!! Díky moc

 

Děkuji děkuji děkuji 


 

Dobrý den,


Ještě jednou moc díky za klíčenky, akce se podařila 😊

 

Těšíme se na náramky, přeji fajn den…


Proč byly lanyardy tak důležité? Odpoví přímo náš zákazník


Světový pohár horských kol v Novém městě na Moravě je jednou z nejprestižnějších akcí svého druhu. Byli jsme tam společně s naším švýcarským dodavatelem DT SWISS jako support pro sponzorované jezdce a také součástí EXPO pro veřejnost. Byla to skvělá příležitost prezentovat naše produkty a získat cenné kontakty.Firma Bottico se specializuje na výrobu a distribuci cyklistických komponentů a doplňků. Bottico je známá svou kvalitou a inovativním přístupem v oblasti cyklistiky, což z ní dělá významného hráče na trhu.


Chceme další výzvy? To rozhodně ano!


Už teď se těšíme na další výzvy a věříme, že dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky. Pokud potřebujete rychle a kvalitně zpracovanou zakázku, neváhejte nás kontaktovat!
12 zobrazení

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating

Tel: +420 607 476 644            E-mail: info@zakazkovadilna.cz

bottom of page